×
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000парчиња MOQ Прилагодено печатење торби за хартија за шопинг со сопствено лого

Нашиот MOQ 1000 парчиња, Ouhai regards"Quality first, reputation above all" as our tenet,offers free design one-stop oem service and signs quality guaranteed contract with customer,highly welcome to custom your own brand with us.
Your idea,your design,your products ,looking forward to start from Ouhai !

Детали за производот Повратни информации сега

Item name 1000парчиња MOQ Прилагодено печатење торби за хартија за шопинг со сопствено лого
MOQ 1000ЕЕЗ
Measurement Customized specification as per your request
Сјај / мат ламиниране, УВ лак, Водена обвивка, Собирајќи се, Златен / сребрен печат
Завршна обработка на површината Дебосан / Втиснување, Текстура , Спорт УВ итн.
Printing Choice CMYK Printing, Solid Color Printing or customized
Accessory Choice ЕВА, Лента, Послужавник за миленичиња, ПВЦ блистер, Сунѓер, Кадифе, Магнет , Памучна рачка
Формат на Artowrk CorelDraw , Adobe Illustrator, Во дизајнот, PDF, PhotoShop
Примерно време Во рамките 3-5 работни денови
Време на производство Во рамките 10-15 workdays according to the order quantity
Shipping way Ship by Sea, од воздух, од Експрес:Федекс,DHL,UPS-от,ТНТ
Услови на плаќање Т / Т, Western Union, PayPal or customer's requirement
Пакување Standard export carton, as per customer's requirement
Other Advantages We provide one-stop service, дизајн,пакување& печатење
Top quality, competitive price and good service
ОЕМ,ODM service are welcome

Our material are eco-friendly materials, with certificates. We are paper bag company in Guangzhou. welcome to inquiry!

Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака

Ние прифаќаме сопствени нарачки. Сите производи се прилагодени според специфичните барања на клиентот, како што се мерење, структура, бои за печатење, завршна обработка на површината, итн. Достапни се професионални предлози.

Applicable to Shopping, Облека,Подарок,Промоција,Advertising and Souvenir packing, итн

Customer & Извонреден тим:

Клиенти од целиот свет не избираат нас за нивен снабдувач
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

Печатење Ухаи, името на кое може да му верувате. Како витален професионален производител на пакување хартија во Кина, срдечно ја поздравуваме вашата посета на нашата фабрика и разговараме деловно лице! Ние ви стоиме на располагање цело време.

1) By Master Carton
2) Bundled by brown kraft paper; with pallets
3) Bundled by brown kraft paper; FCL/ LCL container
4) Wrapped by shrink film; with pallets; FCL/ LCL container
5) Loaded by FCL container directly

1. Можете ли да го испечатите како мој дизајн и лого?
Да,можеме да испечатиме какво било според вашите барања, само ве молиме кажете ни ја вашата идеја или испратете ни ја вашата содржина за печатење.

2. Кога можам да ја добијам цената?
Обично цитираме внатре 24 неколку часа откако ќе го добиеме вашето барање.

3. Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
По потврда на цената, може да побарате од примероците да го проверат нашиот квалитет.
а. Празниот примерок може слободно да ја провери структурата и материјалот,ако не ти пречи да ја носиш поштенската.
б. За прилагодување на печатени примероци, ние ќе наплаќаме $30-$100 за покривање на трошоците за филм&печатење.
в. Откако примерокот е платен и датотеката за дизајн е потврдена,потребни му се 3-5 дена за да се направи примерокот, и 4-7 дена да се испраќаат со експрес.

4. Какви датотеки прифаќате за печатење?
АИ, ПСД, ЦДР, PDF формат.

5. Можете ли да го направите дизајнот за нас?
Да. Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање и производство. Само кажете ни ги вашите идеи и ние ќе ви помогнеме да ги спроведеме вашите идеи во совршени производи.

6. Што е со водечкото време за масовно производство?
Искрено, зависи од количината на нарачката и сезоната кога ќе ја нарачате. Нормално 7-15 дена повеќе од 10000 ЕЕЗ.

7. Кои информации треба да ве известам за да добиете точна цена?
1. каква големина сакате? или големината на производите што ќе ги спакувате?
2. кој вид материјал? или како наш предлог?
3. колку бои печатење ? 1 боја? 2 бои или повеќе?
4. колку парчиња сакате?

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА