• Дома
  • производ
  • Хартиена кеса
  • 1000парчиња MOQ сопствено лого што може да се рециклира за подароци за купување крафт-хартија торба за храна, кафеава крафт-хартиена кеса со рачка
×
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000парчиња MOQ сопствено лого што може да се рециклира за подароци за купување крафт-хартија торба за храна, кафеава крафт-хартиена кеса со рачка

Нашиот MOQ 1000 парчиња, Ние сме професионални производители на кеси за хартија, ангажирани во кафеава / бела крафт хартиена кеса, бела картонска кеса, обложена хартиена кеса, уметничка кеса за хартија, итн.

Ве молиме, испратете ни го вашето барање сега со бараниот стил на торба, големина, бои за печатење, и нарачајте количина со цел да добиете побрз понуда од нашата пријателска продажба!

Детали за производот Повратни информации сега

Име на предметот 1000парчиња MOQ сопствено лого што може да се рециклира за подароци за купување крафт-хартија торба за храна, кафеава крафт-хартиена кеса со рачка
Употреба Присутни, шопинг ,Подарок за промоција,Продавници за малопродажба, Пакување, итн.
Материјал Обложена хартија, крафт-хартија, уметничка хартија, картон, Специјализирана хартија, итн.
Карактеристика Еколошки,Може да се рециклира,Издржливо и прецизно убаво печатење.
MOQ 1000ЕЕЗ
Големина Секоја големина.
Боја Целосни бои CMYK или пантонски бои.
Рачка лента, памук, стр, извртени, Петершам, умре-сече, најлонско јаже, рамна или прилагодена
Заврши на површината место UV, мат или сјајна ламиниране, печат на фолија, втиснување, разоткривање,златно / сребрено врело печат и сл.
ЛОГО Прилагодено лого
ОЕМ&ОДМ Да,прифаќаме!
Произведете време 15-25 денови, според вашата количина.
Пакување 200 ЕЕЗ / картон, или според барањето на клиентите
Начин на пратка покрај море, од воздух, со експрес
Пример 1). време на примерок: Во рамките 3-5 денови.
2). Пример за полнење: Според деталите за производот.
3). Пример за наплата: 8000 ЕЕЗ.
4). Испорака на примерок: UPS-от, FedEx, DHL,
5). Нашиот примерок од акции е бесплатен, но треба да платите примерок за товар
Рок на плаќање 30% депозит со Т / Т однапред, 70% рамнотежа со Т / Т пред пратката
L / C,Д / А,Д / П,Western Union,Paypal,Виза,Дебитна картичка,Кредитна картичка
FOB порта Гуангжу или Шенжен.

Нашите производи со добар квалитет уживаат голема популарност во трговскиот круг. Имаме следниве стилови на торби и разни материјали за ваш избор, прилагодени торби се исто така добредојдени без сомнение.
Можеме да прилагодиме производи за вас!

Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака


Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

Стил за хартиена кеса

А.Бел картон:
Најчесто користен материјал од хартија, добрата цврстина ја прави торбата силна, дебелина од 190gsm до 350gsm, печатена боја ќе биде убава.

Хартија Б.Крафт:
Крафт-хартијата има силна цврстина на истегнување, обично е во боја во кафеава / бела боја. Дебелина од 100gsm-350gsm, печатени 1-2 бои, најевтина опција ако големината на количината.

Хартија од уметност:
Дебелината на уметничката хартија може да биде од 100gsm-300gsm, печатењето е доста добро, но не може да биде толку цврстина како белиот картон.

Д.Црн картон:
Чисто црниот картон со сребрен печат или бело на екранот ќе биде убав, дебелина од 250gsm и 300gsm за вас.

Применливо за пакување хартија, испорачување, Чоколадо, вино, козметички производи, парфем, облека, накит, тутун, храна, подарок дневни производи, електронски, издавачки куќи, играчки за подароци, дневни потреби, специјалитет, изложба, Пакување, испорачување, итн.

Наш клиент и тим:

Нашиот главен пазар од Северна Америка, Западна Европа, Јужна Америка, Источна Европа, Азија, Домашни.
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

многу строга контрола на квалитетот со 3 линии за проверка на квалитетот, вклучувајќи печатење, линија за проверка на шиење и пакување, за да бидете сигурни дека квалитетот е најдобар.
Професионалното тестирање и гарантираниот квалитет е една од нашите најважни политики за управување со производството. Еве го нашиот оддел за контрола на квалитетот. Во секоја гранка на фабриката е формиран професионален оддел за КК; постојат сите видови напредна опрема за тестирање.

Ако количината на нарачката не е многу голема, ние можеме да ви испратиме тогаш со експресна достава, како што е ТНТ, DHL,UPS-от или FeDex итн.
Ако редот е голем, ние ќе ве советуваме да користите воздушна испорака или испорака преку вашиот номиниран агент за шпедитер. наш долгорочен соработник агент исто така достапен.
ФОБ пристаништето е Гуангжу или Шенжен.
Товарот се собира ако е пратка

1.П: Дали сте производител или трговско друштво ?
А.: 100% фабрика + 10 години + 5600 квадратни метри.

2.П: Можете ли да прифатите OEM или ODM?
А.: Да, само треба да ни го испратите вашиот дизајн, ние ќе го понудиме нашиот најдобар цитат во рамките 24 часови.

3.П: Дали давате примероци? Дали е тоа бесплатно?
А.: Постоечки примерок бесплатно, може да испорача веднаш. Прилагодено примерок треба примерок задолжен, ќе биде завршен во рок од 3-7 дена. Цената на товарот ќе биде на ваша страна.

4.П: Можете ли да го направите дизајнот за нас?
А.: Да, Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање производи од хартија.

5.П: Каков формат на датотека со уметничко дело треба да ви дадам за печатење?
А.: PDF,АИ,ЦДР,ПСД,Adobe,Основно цртање ID, итн.

6.П: Како можете да обезбедите проверка на квалитетот?
А.: На процесот на нарачка,имаме стандард за инспекција пред породувањето и ќе ви ги доставиме сликите.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА